Красия
map_icon.png
Вышка, Закарпатская область, Украина
Krasiya
Krasiya

Як до нас дістатися

ПОТЯГОМ:

Image
З будь-якого міста України Вам треба їхати на Ужгород, від Ужгорода залізнична гілка Львів-Самбір-Ужгород. Зупинка село Кострино. Від ж/д станції 10 км: на попутках або трансфер, ще проходить автобус з Велікого Березного на Люту, виходити на зупинці село Вишка, або Красія.

Розклад руху потягів (київський час)

Прибуття в Ужгород

№ 099К Київ - Ужгород - 08:12
№ 013К Київ - Ужгород - 09:51
№ 129К Київ - Ужгород - 10:02
№ 081К Київ - Ужгород - 13:03
№ 108Ш Одеса - Ужгород - 16:16

Відправлення з Ужгорода

№ 081Л Ужгород - Київ - 15:50
№ 099Л Ужгород - Київ - 16:49
№ 013Л Ужгород - Київ- 18:28
№ 107Л Ужгород - Одеса - 19:00
№ 129Л Ужгород - Київ - 22:00

Від Ужгорода:

Від Ужгорода 63 км, теж можна замовити трансфер або таксі, або рейсовий автобус на Великий Березний або село Люта, вийти на зупинці село Вишка, або Красії

Автомобілем:

Зі Східної, Північної, Центральної України - до Києва з Києва їхати в напрямку Житомир - Рівне - Львів - Стрий. Зі Стрия на Ужгород або Чоп. На в'їзді в Ужгород повернути праворуч по об'їзній дорозі в сторону кордону зі Словаччиною. Проїхавши по об'їзній кілометрів п'ять, з'їхати направо, керуючись вказівником в напрямку Перечин - Великий Березний - Львів. За Великим Березним через 10 км в сторону с. Кострино звернути за вказівником направо через залізничний переїзд на с. Люта. Через 5 хвилин ви будете біля підніжжя гори Красія.

З південної України - до Тернополя або до Івана-Франківська. З цих міст до м.Стрий, зі Стрия на Ужгород або Чоп. На в'їзді в Ужгород повернути праворуч по об'їзній дорозі в сторону кордону зі Словаччиною. Проїхавши по об'їзній кілометрів п'ять, з'їхати направо, керуючись вказівником в напрямку Перечин - Великий Березний - Львів. За Великим Березним через 10 км в сторону с. Кострино звернути за вказівником направо через залізничний переїзд на с. Люта. Через 5 хвилин ви будете біля підніжжя гори Красія.

Image

Так само зі Львова є дорога H-13, Львів-Самбір-Ужгород
Що проходить через ужотскій перевал
Дорога нова, до початку закарпатської області, далі латана