Як доїхати

Вышка, Закарпатская область, Украина

Потягом:

З будь-якого міста України Вам треба їхати до Ужгорода. Від Ужгорода - залізнична гілка Львів-Самбір-Ужгород. Зупинка «с. Кострино». Від залізничної станції - 10 км: на попутках або трансфер, також проїздить автобус з Великого Березного до с. Люта. Зійти потрібно на зупинці у с. Вишка, або «Красія».

Розклад руху потягів (за столичним часом)
Прибуття в Ужгород

№ 099К Київ – Ужгород – 08:12
№ 013К Київ – Ужгород – 09:51
№ 129К Київ – Ужгород – 10:02
№ 081К Київ – Ужгород – 13:03
№ 108Ш Одеса – Ужгород – 16:16

Відправлення з Ужгорода

№ 081Л Ужгород – Київ – 15:50
№ 099Л Ужгород – Київ – 16:49
№ 013Л Ужгород – Київ – 18:28
№ 107Л Ужгород – Одеса – 19:00
№ 129Л Ужгород – Київ – 22:00

З Ужгорода:

З Ужгорода до курорту – 70 км. Можна замовити трансфер або таксі. Курсує рейсовий автобус на Великий Березний або село Люта. Зійти потрібно на зупинці у с. Вишка, або на «Красії».

Автомобілем:

Зі Східної, Північної, Центральної України - до Києва. З Києва їхати в напрямку Житомир - Рівне - Львів - Стрий. Зі Стрия на Ужгород або Чоп. На в'їзді в Ужгород повернути праворуч по об'їзній дорозі в сторону кордону зі Словаччиною. Проїхавши по об'їзній кілометрів п'ять з'їхати направо, керуючись вказівником в напрямку Перечин - Великий Березний - Львів. За Великим Березним, через 10 км в сторону с. Кострино повернути за вказівником направо через залізничний переїзд на с. Люта. Проїхавши переїзд за 5 хв. ви будете біля підніжжя гори Красія.

З південної України - до Тернополя або до Івана-Франківська. З цих міст до м. Стрий, зі Стрия на Ужгород або Чоп. На в'їзді в Ужгород повернути праворуч по об'їзній дорозі в сторону кордону зі Словаччиною. Проїхавши по об'їзній кілометрів п'ять з'їхати направо, керуючись вказівником в напрямку Перечин - Великий Березний - Львів. За Великим Березним, через 10 км в сторону с. Кострино повернути за вказівником направо через залізничний переїзд на с. Люта. Проїхавши переїзд за 5 хв. ви будете біля підніжжя гори Красія. Зі Львова є дорога H-13, Львів-Самбір-Ужгород, вона проходить через ужоцький перевал. За перевалом - згідно із вказівниками.

Форма зворотного зв'язку