Готель «Перлина Красії»

Вышка, Закарпатская область, Украина
Галерея
0001.jpg
0002.jpg
0003.jpg
0005.jpg
0004.jpg
0006.jpg
0007.jpg
0008.jpg
0009.jpg
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Опис

Туристичний комплекс «Перлина Красії» ідеально підійде для відпочинку людей, які бажають відірватися від повсякденних турбот, відпочити фізично і морально, набратися сил і енергії при спілкуванні із чудодійною природою.
Туристичний комплекс «Перлина Красії» – це готель, ресторан з баром, два котеджі, лазня, бугельний витяг, пункту прокату гірськолижного спорядження, лісопаркова територія з альтанкою для відпочинку і приготування їжі.
Від центрального входу нашого готелю до посадки на крісельний підйомник потрібно пройти всього двадцять кроків. Цей одномісний крісельний підйомник вивезе Вас на самий верх гори Красія. В цю ж саму точку з іншого схилу гори піднімається чотиримісний крісельний підйомник гірськолижного курорту «Красія», а також бугельний підйомник. Тому одне з основних, але не єдиних, наших переваг це те, що Вам не потрібно наймати таксі для трансферу на підйомники. В кінці дня Ви цим же одномісним крісельним підйомником можете спуститися безпосередньо до нашого готелю.
Приїздіть взимку на «Перлину Красії» і насолоджуйтеся красою гірських вершин і чистотою прозорого повітря. Отримуйте незабутні враження і Вас буде тягнути сюди знову і знову.

Контактна інформація