Приватна садиба «Фортуна/Горизонт»

Вышка, Закарпатская область, Украина
Галерея
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
Опис

Приватна садиба «Фортуна»
Розташована на схилі гори Красія, на рівні 4-ї опори підйомника №2 (між трасами 2а і 2b). Двоповерховий будинок складається з 2-х окремих блоків. У кожному з блоків на 2-му поверсі 2 спальні кімнати, а на 1-му поверсі знаходяться вітальня з кухнею, душова, туалет.
«Фортуна» – це прекрасне місце для відпочинку як для сім’ї так і для молодої пари. В садибі є телевізор, камін, гідромасажний бокс, обладнана всім необхідним кухня, wi-fi. Будиночок обігрівається каміном-піччю. За потреби можна в кожній кімнаті регулювати температуру (електроконвектор). Можливе проживання без харчування. Є можливість готувати їжу самостійно або замовляти доставку харчування. Поруч з будинком знаходиться лазня. До послуг відпочиваючих прокат лижного спорядження та альтанка з мангалом. За потреби організовуємо трансфер з м. Ужгород.

Приватна садиба «Горизонт»
Приватна садиба «Горизонт» розташована на схилі гори Красія, знаходиться біля 4-ї опори 4-місного крісельного підйомника (№2). 2-поверховий будинок одночасно може прийняти 7-8 (максимум 10) відпочиваючих. На першому поверсі велика загальна кімната, кухонний блок, санвузол (загальний душ, туалет, умивальник).
Другий поверх – це три спальні кімнати. У кожній кімнаті 2-місні ліжка, можна поставити додаткові. Будиночок обігрівається каміном-піччю, можна в кожній кімнаті регулювати температуру (електроконвектор). Можливе проживання без харчування. Є можливість готувати їжу самостійно або замовляти доставку харчування. Поруч з будинком знаходиться лазня. До послуг відпочиваючих wi-fi, прокат лижного спорядження та альтанка з мангалом. Можливий трансфер з м. Ужгород.

Також до послуй гостей чан.

Контактна інформація

Форма зворотного зв'язку