Cадиба «Лютянська»

Вышка, Закарпатская область, Украина
Галерея
photo_2020-12-05_12-09-59 (2)
photo_2020-12-05_12-09-59 (3)
photo_2020-12-05_12-09-59
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Опис

Люта розташоване на відстані 5 км від гірськолижної бази Красія. Знаходиться воно у Великоберезнянському районі на річці Лютянка. З цього села прекрасно видно всю красу карпатських гір і Красію – відомий гірськолижний курорт на Закарпатті. У селі Люта і розміщена приватна садиба Лютянська.

Комплекс включає:

  • два нові комфортабельні дерев’яні котеджі;
  • сауну;
  • басейн;
  • штучне озеро штучне.


Котеджі двоповерхові
У котеджі №1 на першому поверсі знаходиться просторий хол. Тут є всі необхідні атрибути для Вашого приємного відпочинку: побутова кухонна техніка, зручні меблі, холодильник, телевізор, санвузол. На другому поверсі розташовані три комфортні спальні ( 2 двомісні та 1 тримісна). Вийшовши на балкон Вас зачарують краєвиди цього краю.

У котеджі №2 на першому поверсі знаходиться хороша сауна на дровах і кухня. Харчуватися Ви можете самостійно або замовляти їжу в господарів закладу. Готують з домашніх корисних продуктів, які вони самі вирощують. На другому поверсі є дві трьохмісні кімнати. В кухні готують як для першого, так і для другого котеджу.

Інфракструктура

Тут затишна атмосфера та свіже гірське повітря.

На території садиби є альтанка біля озера де можна рибалити. Тут Ви зможете насолодитися тишою і красою засніжених гір. Перед котеджем №2 розташований невеличкий басейн, де можна, після сауни, окунутися, а влітку і скупатися.

Тут здебільшого замовляють номери разом із харчуванням, оскільки надзвичайно смачно готують. Але це на Ваш розсуд. Вас порадують страви, які тут готують: смажена курка, запашний бульйон, м’ясо по-лютянськи з овочевим салатом. Прийшовши з катання на лижах чи з прогулянки по лісу Вам буде приємно скуштувати ці смачні стравами.

Власники садиби при потребі надають трансфер до Красії для катання на лижах.

Контактна інформація

 Закарпатська область, Великоберезнянський р-н. с. Люта. 84

+38 050 69 48 302 Юрій
+38 095 6 106 107 Валентина